Rozwiązania biznesowe

Operatorem serwisu V-Traffic jest Mediamobile, firma należąca do francuskiej grupy TDF, europejskiego lidera w dziedzinie telekomunikacji, systemów satelitarnych i transmisji radiowych. Gromadzimy, selekcjonujemy, przetwarzamy i wysyłamy informacje dotyczące ruchu drogowego w większości krajów europejskich oferując naszym klientom usługę klasy Premium. Jakość, wiarygodność i szybkość danych, to najważniejsze dla nas parametry i wartości. Naszym celem jest dotarcie z informacjami zapewniającymi komfort podróżowania, do jak najszerszej rzeszy użytkowników dróg - wszędzie i o każdej porze. Mediamobile działa bezpośrednio we Francji, Danii, Szwecji, Finlandii, Norwegii i w Polsce oraz współpracując z firmami partnerskimi w wielu innych krajach Europy.

V-Traffic: zawsze do usług

W Twoim samochodowym systemie nawigacji

Udając się w jakąkolwiek podróż, możesz mieć pewność, że urządzenia nawigacyjne wyposażone w system V-Traffic, zaproponują najszybszą trasę w oparciu o precyzyjny system informacji o ruchu drogowym. Dane V-Traffic są wykorzystywane w samochodach następujących marek: Aston Martin, Audi, BMW, Chrysler, Citroën, Honda, Jaguar, Land Rover, Lexus, Mercedes, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Saab, Subaru, Suzuki, Toyota, Volvo. W Polsce obecnie system V-Traffic działa w samochodach Toyota a wkrótce także w Volvo (druga połowa 2013). O dostępność systemu V-Traffic w Twoim samochodzie, pytaj centralę importera Twojego pojazdu.

W Twojej nawigacji przenośnej

Urządzenie nawigacyjne może wykorzystywać dwa różne rodzaje informacji o ruchu drogowym – informacje nadawane przez RDS-TMC (subskrypcja nie jest wymagana) lub informacje przesyłane przez połączenie transmisji danych (np. wewnętrzna karta SIM). Twoje urządzenie nawigacyjne pokieruje podróżą w oparciu o aktualne informacje na temat ruchu drogowego, pozwalając uniknąć wszelkich zagrożeń na drodze. Dane V-Traffic można znaleźć w nawigacjach Garmin, Mio i Becker.

W domu i w pracy

Każdego ranka przed wyjściem do pracy i każdego popołudnia przed powrotem do domu, możesz sprawdzić informacje o ruchu drogowym, publikowane na naszej stronie internetowej w czasie rzeczywistym. Pozwoli Ci to zdecydować, którą trasę wybrać aby najsprawniej dotrzeć do celu.

Na ekranach informacyjnych

Możesz wyświetlać informacje V-Traffic na ekranach w recepcji swojej firmy lub innych przestrzeniach publicznych (np. stacje benzynowe, dworce, parkingi centrów handlowych, urzędy, firmy spedycyjne, kurierskie itp.), co umożliwi dokładniejsze planowanie codziennych podróży. Jeżeli Twoja firma jest zainteresowana taką współpracą - prosimy o kontakt z przedstawicielstwem Mediamobile w Polsce.