Nasi partnerzy

Warunki pogodowe

FMI

Finnish Meteorological Institute

Fiński Instytut Meteorologiczny jest jednym z wiodących skandynawskich usługodawców w sektorze meteorologicznym, który dostarcza do serwisu V-Traffic aktualne dane pogodowe i ostrzega o zjawiskach wpływających na ruch drogowy w Polsce, takie jak: śliskie drogi, śnieg, deszcz czy silny wiatr.

en.ilmatieteenlaitos.fi

Źródła informacji o ruchu drogowym

Logo Garmin

Firmy monitorujące floty samochodowe

Garmin oraz firmy monitorujące floty samochodowe dostarczają do serwisu V-Traffic dane pochodzące z pojazdów, które wykorzystywane są w celu informowania użytkowników o aktualnej sytuacji drogowej w Polsce.

www.garmin.com/pl-PL
GDDKiA

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad dostarcza dane z zakresu ruchu i aktualnych utrudnień na drogach krajowych.

www.gddkia.gov.pl

Usługi nadawania informacji o ruchu drogowym

RMF FM

RMF FM

Stacja RMF FM współpracuje z serwisem V-Traffic, w zakresie nadawania informacji w standardzie RDS-TMC, o bieżącej sytuacji na drogach oraz występujących utrudnieniach drogowych w Polsce, które ukazują się w nawigacjach współpracujących z nami producentów (patrz w zakładce O Firmie).

www.rmf.fm

Zarządzanie ruchem drogowym

ITS Polska

ITS Polska

ITS Polska jest stowarzyszeniem zrzeszającym organizacje i firmy związane z przetwarzaniem i udostępnianiem informacji o ruchu drogowym w Polsce. Serwis V-Traffic jest członkiem stowarzyszenia.

www.itspolska.pl